Зі святом!

56de2479d3fd9У цей благословенний час дозвольте щиро привітати вчителів, учнів та батьків  з прийдешнім світлим святом Воскресіння Господнього.  !!!

Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріпляє віру та живить душу

(далі…)

День цивільного захисту

3ziYaYMPVbUСьогодні, 29.04.2016р., в Ужгородській класичній гімназії пройшов День цивільного захисту. Згідно плану підготовки по ЦЗ було проведено комплексне об’єктове тренування : “Організація і проведення заходів цивільного захисту школи при загрозі виникнення пожежі”. За легендою сьогодні у гімназії відпрацьовувалися дії на випадок виникнення пожежі.

Цього дня були проведені : (далі…)

Про режим роботи гімназії у травні

Режим роботи гімназії у травні

Вихідні дні :

2 травня

3 травня

5 травня (ЗНО на базі гімназії)

9 травня

11 травня (ЗНО на базі гімназії)

Міжнародний день охорони навколишнього середовища

oQyQTY3Usuc22 квітня 2016р. в Ужгородській класичній гімназії відзначили Міжнародний день охорони навколишнього середовища.

Цього дня учні гімназії доклали максимум зусиль, щоб привернути увагу одної з найважливіших проблем людства – охорони природи.

Гімназисти підготували  радіопередачу, стіннівки, плакати та презентації, присвячені даній проблемі. Також гімназисти 1-В та 6-С класів власноруч прибирали подвір’я, поливали дерева, висаджували нові саджанці дерев. (далі…)

Інтелект – 2016

FCRMW6eCC9YСьогодні, 20 квітня 2016р., відбувся очний тур

загальногімназійного конкурсу  “Інтелект – 2016″.

У нелегкій боротьбі володарем титулу  “Інтелект-2016″ на приз  “Мудра сова”  став учень 7-В класу  Максим’юк Іван. (далі…)

ВІТАЄМО!!!

uDOYYUrrCqUДорогі учні, вчителі, батьки!

Адміністрація навчального закладу вітає вас із Днем народження нашої гімназії .  22 роки тому  народився наш навчальний заклад.

Лише 22 … чи вже 22… у кожного свій відлік…

Гімназія – це не тільки стіни, насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь.

Це учні і  педагоги ті, хто щодня переступає поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного, й ті, кого вже немає сьогодні, але завжди живуть вони в пам’яті учнів та колег, це вчителі , для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки. (далі…)

Загальногімназійна першість з плавання

fn1V5ivYASw14.04.2016р.відбулася загальногімназійна першість з плавання у рамках проведення Тижня плавання, присвяченого святкуванню 22-ї річниці дня народження гімназії.

У змаганнях взяли участь найсміливіші та найспритніші плавці гімназії.

У нелегкій боротьбі абсолютними переможцями з рекордами гімназії стали : (далі…)

thumb2-f424b237065e55e48a8013aa87c54644

проведення Тижня гімназії,

присвяченого 22-й річниці навчального закладу