Додатковий вступ

image01Додатковий вступ у 3(7), 4(8), 5(9), 6(10), 7(11) класи гімназії

відбудеться 15.08.2016р. о 10:00  відповідно до заяв, поданих до 15.08.2016р.

Свято випускників

qHeyksW5sVYУже вчетверте в Ужгороді відбулося загальноміське свято випускників.

Цьогоріч в 11-й клас закінчили 684 учні. Кращим із них вручили золоті та срібні медалі за високі успіхи у навчанні, серед них 10 медалістів з числа учнів Ужгородської класичної гімназії. (далі…)

Свято останнього дзвоника!

_2qA9ZLuB9wСьогодні, 27 травня 2016 року , для учнів Ужгородської класичної гімназії пролунав останній дзвоник. На урочисту лінійку гімназисти прийшли в українських вишиванках, співали всім відомий Gaudeamus та тримали руку на серці під час виконання гімну України. Патріотичну атмосферу свята доповнили (далі…)

Літня мовна школа

summercampЛітня мовна школа для дітей

на базі Ужгородської класичної гімназії (далі…)

День вишиванки у гімназії

9mKAEd-Ek6AДень вишиванки – поки ще неофіційне і відносно нове народне свято, покликане  сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня. Відмитили сьогодні його і ми!

А от трошки з історії….

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію.

Марк Дробнич – юний винахідник з Ужгорода

hR8cMnFx1sg

Кілька років тому учень Ужгородської класичної гімназії створив маленьку сенсацію, увійшовши у світову п’ятнадцятку фіналу конкурсу Google Science Fair. У 2014-му проект Марка Дробнича «Шкільний презентаційний мікроскоп з віддаленим управлінням» високо оцінили у світових винахідницьких колах. Свій прилад Марк побудував на основі конструктора LEGO.

(далі…)

Кожен має право знати свої права

IMG_330110 травня 2016 року учні гімназії відвідали на базі ЗОШ №10 мандрівну виставку “Кожен має право знати свої права” у рамках програми VSAID “Права людини в дії” .

Відзначення Дня перемоги

1910509_278193535855752_5894625330593211155_n9 травня 2016 року учні 1-А, 1-В, 1-С класів гімназії взяли участь в урочистому мітингу на Пагорбі Слави, присвяченого 71-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та відзначення Дня Перемоги.

Зі святом!

56de2479d3fd9У цей благословенний час дозвольте щиро привітати вчителів, учнів та батьків  з прийдешнім світлим святом Воскресіння Господнього.  !!!

Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріпляє віру та живить душу

День цивільного захисту

3ziYaYMPVbUСьогодні, 29.04.2016р., в Ужгородській класичній гімназії пройшов День цивільного захисту. Згідно плану підготовки по ЦЗ було проведено комплексне об’єктове тренування : “Організація і проведення заходів цивільного захисту школи при загрозі виникнення пожежі”. За легендою сьогодні у гімназії відпрацьовувалися дії на випадок виникнення пожежі.

Цього дня були проведені : (далі…)