Якщо запастися терпінням і проявити старання, то посіяне насіння знання неодмінно дасть добрі сходи. У навчанні – гіркий корінь , а плід – солодкий… (Леонардо да Вінчі)

A2_002_viewПро проведення відкритого Кубку м. Ужгорода

з велоспорту серед дітей та молоді (аматорів)

„ВЕЛО-ЛІДЕР”  у рамках міської кампанії

«Європейський тиждень мобільності»

Відповідно до програми заходів кампанії «Європейський тиждень мобільності» в місті Ужгород 16-24 вересня», положення про проведення відкритого Кубку м. Ужгорода з велоспорту – маутенбайку серед дітей та молоді (аматорів) «ВЕЛО-ЛІДЕР» 23 вересня у в Боздоському парку буде проводитися Відкритий Кубок м. Ужгорода  з велоспорту-маунтенбайк серед дітей та молоді (аматорів) „ВЕЛО-ЛІДЕР”.

Попередня реєстрація  – на сайті https://benefit-company.com/.

ВСІ деталі на сторінці організаційного комітету: facebooк Велоклубу “Лідер”,  velo-lider@ukr.net, 095-57-36-497,.

Програма обміну FLEX

9Доводимо до відома учнів гімназії , що тестування для школярів з відбору по Програмі обміну майбутніх лідерів FLEX буде проведене 16 вересня 2017 року о 9:00 на базі Лінгвістичної гімназії ім.Т.Г.Шевченка (м.Ужгород, наб.Незалежності,4).

Детальна інформація у додатках нижче.

(далі…)

Свято Першого дзвоника

indexСвято  Першого дзвоника

відбудеться 1 вересня о 9:00

- урочисте зібрання 9:00 – 09:45

- година класного керівника 10:00 – 10:45

Всесвітній день вишиванки

image-0-02-05-37ea7bfa840c9a29f141b7156f77c48d268c2d04943c5d5e3cff54d339c4ab70-V 18 травня 2017 року гімназисти відзначали Всесвітній день вишиванки -

міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка. (далі…)

Практичні навички з питань медичної допомоги

EuX7_t_tIQM27-28 травня 2017р. учні гімназії відвідали лікувально-оздоровчий заклад в Ужгородській центральній районній лікарні.

Лікар Сливка Рудольф Михайлович провів для гімназистів ряд лекцій, а також провів практичні заняття з питань з питань :

- первинного огляду потерпілого, визначення ознак життя;

- медичної допомоги при порушенні здоров’я людини; (далі…)

Прeзeнтація книжeчки “Синє сeрцe” Х.Русин

226 квітня 2017р. в Ужгородській класичній гімназії в рамках МАЛІЖ відбулася прeзeнтація книжeчки “Синє сeрцe” Христини Русин – учeниці 9 класу Чинадіівськоі ЗОШ I- III ступeнів Мукачівського району.
Прозвучало дeтeктивнe оповідання у виконанні авторки. Зустріч учнів 6(10)-А класу з молодою письмeнницeю  стала приємною складовою  проeкту “Як здійснити мрії у світі, що руйнує мрії”.