КВНівські традиції

kvn_gimnaz_14Давні КВНівські традиції у класичній гімназії Ужгорода живуть і не згасають.

(далі…)

Графік проведення новорічно-різдвяних святкових заходів в Ужгородській класичній гімназії

1356638488_nn

Графік

проведення новорічно-різдвяних святкових заходів

в Ужгородській класичній гімназії:

(далі…)

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

OLYMPUS DIGITAL CAMERA11 грудня 2014 року на базі Ужгородської класичної гімназії відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

(далі…)

Патріотична акція “Хай янгол Тебе береже…”

P_20141206_1018265 грудня 2014 року до Дня Збройних Сил України  у нашому навчальному закладі була проведена патріотична акція “Хай янгол Тебе береже”.

IІ етап ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

DSC_0019

28 листопада 2014 року 0 10:00 на базі Ужгородської класичної гімназії  відбулося урочисте відкриття  IІ етапу ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика .

День ввічливості

DSC_0162

Ніщо не обходиться нам так дешево і не цінується так дорого, як ввічливість…

М.Сервантес

(далі…)

DSC_0144Сьогодні 27.11.2014р. в Ужгородській класичній гімназії відбулася презентація досвіду роботи навчального закладу для заступників керівників ЗНЗ області (слухачів курсів ЗІППО).    (далі…)

Семінар-практикум керівників територіальних відділень Малої академії наук України

IMG_9377Сьогодні 26 листопада 2014 року в Ужгородській класичній гімназії відбулося ознаймлення із системою роботи з обдарованими учнями у рамках програми Всеукраїнського семінару-практикуму керівників територіальних відділень Малої академії наук України «Мала академія наук України в контексті сучасних освітніх реформ : синтез досвіду та інновацій».

Декада педагогічної майстерності

DSC_0006

З 17 по 22 листопада в Ужгородській класичній гімназії проходила Декада педагогічної майстерності :

День пам”яті жертв голодомору

ГолодоморПротягом 20-21 листопада 2014 року в Ужгородській класичній гімназії було проведено низку заходів , присвячених Дню пам’яті жертв голодомору :