Оголошено набір

КЛАСИЧНА ГІМНАЗІЯ УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Оголошує набір учнів до 1(5), 5(9), 6(10), 7(11)   класів у 2015р. !

Прийом учнів  проводиться на підставі заяв батьків  або   осіб, які їх замінюють, відповідно до обраного напряму навчання та результатів вступних випробувань.

До заяви додається копія табеля  навчальних досягнень учня за минулий навчальний  рік.

Заяви приймаються   з 02 червня 2015р. по 04 червня 2015р. (з 9:00 по 18:00)

Вступне випробовування відбудеться 05 червня 2015р. о 10.00

Початок реєстрації о 9.30

Додаткова інформація за тел.: 66-22-57 та в умовах відбору на  сайті гімназії gymnasium.uz.ua (розділ “Вступ до гімназії”).

День ЦЗ і КОТ у гімназії

0SA0e5uRjgg30 квітня 2015 року згідно плану підготовки ЦЗ у гімназії проводився день ЦЗ та комплексне об”єктове тренування на тему “Організація і проведення заходів цивільного захисту школи при загрозі виникнення пожежі”. За легендою цього дня у гімназії відпрацьовувались дії на випадок виникнення пожежі у навчальному закладі.

Тиждень гімназії

1Dr5l9LFoxgЗ 20 по 25 квітня проводився тиждень гімназії, присвячений 21-й річниці навчального закладу.

Протягом цілого тижня у гімназії проходили цікаві заходи та різноманітні  конкурси.

(далі…)

Літня школа англійської мови на Кіпрі

summer_school_M37GУніверситет Нікосії на Кіпрі запрошує старшокласників (у віці від 15-ти років і старше), а також студентів вищих навчальних закладів України взяти участь у Міжнародній літній мовній школі, що відбуватиметься з 28 червня по 5 вересня 2015 на базі одного з трьох кампусів університету – «Інтерколледж», розташованому в місті Ларнака (Кіпр).

Христос Воскрес!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Радість з неба ся являє,
Паска красна день вітає,
Радуйтеся щиро нині –
Бог дав радість всій родині,
Бог дав радість нам з небес,
Христос Воскрес!

Великдень…

DSC_0185Сьогодні, 09.04.2015р., учні перших класів гімназії продемонстрували з яким великим бажанням, натхненням та задоволенням вони готуються до найсвітлішого зі свят.

(далі…)

РЕЗУЛЬТАТИ першого (заочного) етапу Загальногімназійного конкурсу “Інтелект – 2015”

DSC_0147РЕЗУЛЬТАТИ

першого (заочного) етапу

Загальногімназійного конкурсу “Інтелект – 2015”

“Інтелект-2015″

DSC_0155Сьогодні, 19 березня 2015 року, у рамках Декади національного виховання відбувся щорічний загальногімназійний конкурс «Інтелект-2015» ( на приз «Мудра сова»). У заочному турі взяло участь сорок двоє гімназистів 5(9)-7(11) класів.

(далі…)

«Вишиванка – душа українського народу»

KmlwD0LmbJE

11 березня 2015року, уже традиційно, в Ужгородській класичній гімназії було проведено патріотичний флешмоб «Вишиванка – душа українського народу».

У рамках декади патріотичного виховання, з нагоди 201 річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка та 76 річниці проголошення державної незалежності Карпатської України вчителі та учні провели ряд заходів, які не лише посилили дух патріотизму, але й були спрямовані на виховання національносвідомої гімназійної еліти.

Зі святом, любі жінки!

Зі святом, любі колегиТеплий промінь березневий
Розбудив дзвінку весну.
Ароматом квітів перших