Річний план закупівель на 2015 рік

Laptop in classic libraryРІЧНИЙ  ПЛАН  ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік

Ужгородська класична гімназія ____22110002_________ (найменування замовника, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ)

(далі…)

Міське методичне об”єднання вчителів образотворчого мистецтва та основ здоров”я

DSC_002420 листопада 2014 року на базі Ужгородської класичної гімназії відбулося засідання міського методичного об”єднання вчителів образотворчого мистецтва та засідання міського методичного об”єднання вчителів основ здоров”я.

Україночка-2014

DSC_006514 листопада 2014 року вже традиційно у нашому закладі відбувся

загальногімназійний конкурс  «Україночка» в якому взяли участь учениці 3-4-их класів.

Загальногімназійні батьківські збори

завантаженняДо уваги батьків учнів 1-7-х класів гімназії!

(далі…)

Міжнародний проект в рамках діяльності Школи українсько-польської співпраці «Україна в Любліні»

фотографияЗ 04 по 10 листопада 2014 року у м.Любліні був реалізований Міжнародний проект в рамках діяльності  Школи українсько-польської співпраці «Україна в Любліні».

ЗНО- 2015

rlj76ebemu8

Директор Українського центру оцінювання про
 зміни у системі зовнішнього незалежного оцінювання

Незалежне тестування-2015

Український центр оцінювання якості освіти розпочав підготовку до проведення зовнішнього оцінювання-2015. І вже запропонував серйозні зміни до процедур ЗНО. Ідеї спеціалістів із тестування викликали справжній ажіотаж – від абсолютної підтримки до повного неприйняття. Адже б’ють по нечесному вступу і примушують замислитися над підвищенням якості освіти.

Що ж нового буде у ЗНО 2015 року? На ці питання відповідає директор УЦОЯО Ігор Лікарчук.

(далі…)

Обласний науково-­методичний семінар методистів районних (міських) відділів (управлінь) освіти, керівників районних (міських) методичних об’єднань вчителів біології та екології

bioppd3Відповідно до плану роботи Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти на 2014 рік 11 листопада в м. Ужгороді на базі Ужгородської класичної гімназії відбувся обласний науково-­методичний семінар методистів районних (міських) відділів (управлінь) освіти, керівників районних (міських) методичних об’єднань вчителів біології та екології «Методологічні засади впровадження перспективного педагогічного досвіду».

(далі…)

Міжнародний конкурс для української молоді „Життя – Тобі…”

im578x383-RIAN_00120826.LR_.ruVitalii_Ankov

Лист Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою 27.10.2014 № 30-7-83 щодо проведення Міжнародного конкурсу для української молоді „Життя – Тобі…”.

Дня захисника України

1413327698_14Про  встановлення Дня захисника України

(далі…)

Курси заступників директорів з виховної роботи

DSC_003028-29 жовтня 2014 року в Ужгородській класичній гімназії відбулася педпрактика слухачів підвищення кваліфікації при ЗІППО  керівників ЗНЗ та заступників директорів з виховної роботи .