Живи, Україно, живи для краси, Для сили, для правди, для волі!.. Шуми, Україно, як рідні ліси, Як вітер в широкому полі. До суду тебе не скують ланцюги, І руки не скрутять ворожі: Стоять твої вірні сини навкруги З шаблями в руках на сторожі………О.Олесь

Home » Без рубрики » Флешмоб різдвяних колядок

Флешмоб різдвяних колядок

Screenshot_20230110-142355_Telegram7 січня в Угорщині відбувся п’ятий флешмоб різдвяних колядок. Мова, традиції, звичаї об’єднують людей в одну різдвяну казку. Ансамбль «Перлинка» Ужгородської музичної школи N1 серед яких наші гімназисти, також був запрошений до участі у різдвяному флешмобі колядок, що проходив у Будапешті. Ми гідно представили Україну та народні традиції святкування Різдва. Крім того, дітки відвідали з колядою військовий госпіталь. Пораненим військовим вони взагалі зробили надсвято! Це було дуже зворушливо.

Христос Рождається! Славімо Його!