Дивно, як багато треба дізнатися, перш ніж дізнаєшся, як мало знаєш. (Амер)

Home » Без рубрики » День ЦЗ і КОТ

День ЦЗ і КОТ

LPRFf5fo3fgСьогодні, 20 квітня 2017р. ,  в Ужгородській класичній гімназії  пройшов День цивільного захисту. Згідно плану підготовки  ЦЗ було проведено комплексне об’єктове тренування : “Організація і проведення заходів цивільного захисту школи при загрозі виникнення пожежі”. За легендою сьогодні у гімназії відпрацьовувалися дії на випадок виникнення пожежі.

Цього дня  :

1 урок – прозвучала радіоінформація для учнів гімназії про День ЦЗ, систему ЦЗ в Україні та повідомлення про правила поведінки при виникненні пожежі у гімназії.

2 урок – проведено показові тренування з надання домедичної допомоги у фойє гімназії, а також старшокласниками  було проведено роз’яснювальну роботу про засоби індивідуального захисту .

3 урок – продемонстровано відеофільм “День цивільного захисту” у фойє гімназії, організовано виставку малюнків, спецгазет та стилажів з питань цивільного захисту.

4 урок – відбулося змагання-вікторина з питань загрози життю учнів в умовах мирного часу “Як зберегти життя під час НС”

5 урок – проведено лекцію з питань загрози життю учнів в умовах мирного часу “Повинен знати кожен!” представниками МЧС.

6 урок – виконано тренувальні завдання з евакуації, проведено показові тренування з надання домедичної допомоги на подвір’ї гімназії.
PcuPpKzUvFMl2296qXIX1IaqWEy7Dv_Go