Головною потребою кожного учня мають стати праця, самостійна думка, відкриття істини…  (В.Сухомлинський)

Home » Без рубрики » Перемога у фіналі Чемпіонату Закарпатської Ліги КВН!

Перемога у фіналі Чемпіонату Закарпатської Ліги КВН!

fin_ch_17_11

Фінал Чемпіонату ювілейного, 20-го сезону Закарпатської Ліги КВН 4 жовтня зібрав в оновленому залі ПАДІЮНу 4 команди зі своїми зірковими тренерами. За головний трофей сезону боролися:

«RADUЖNUY ENOT» (Ужгород)
«ЯК ВАРІАНТ» (Івано-Франківськ)
«ВХІД У ЗМІННОМУ ВЗУТТІ» (гімназія)
«НОНСЕНС» (Мукачево)

Збірні зіграли чотири конкурси: відеопривітання, розминку, новий для «закарпатки» – реп-баттл, а також фрістайл з тренером. Крім того, у мережі тривав «нульовий» конкурс – «відеозапрошення».

Під час усього фіналу дві команди йшли майже на рівних, отримуючи від журі майже однакову кількість балів. Остаточну крапку поклав  зібраний матеріал, підготовка ВУЗВ. Діти зібрали відомих випускників своєї команди різних років.

І у підсумку саме команда «Вхід у змінному взутті» вперше за свою історію виграла омріяний титул Чемпіонів. Таким чином гімназисти стали 20-им чемпіоном Закарпатської ліги КВН.

Команда ужгородської класичної гімназії «Вхід у змінному взутті» була створена у січні 1998 року, і цей сезон в історії команди був також двадцятим. З 2000 року це єдина дитяча команда у дорослій Закарпатській лізі КВН. Команда двічі вигравала Кубок ліги, декілька разів ставала срібним призером Чемпіонату, але головний титул виборола вперше.

Вітаємо команду “ВуЗВ” з перемогою! Пишаємося вами!!!

 

fin_ch_17_04 fin_ch_17_11