Головною потребою кожного учня мають стати праця, самостійна думка, відкриття істини…  (В.Сухомлинський)

Home » Без рубрики » Всеукраїнська премія “Диво-Дитина 2018″

Всеукраїнська премія “Диво-Дитина 2018″

Duvo-dutuna_2018Департамент освіти і науки облдержадміністрації відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 04.12.2017 № 1/9-658 інформує про проведення у 2018 році відбору талановитих дітей віком від 4 до 13 років (включно) для відзначення Всеукраїнською премією „Диво-Дитина” (далі – Премія).

Мета Премії – пошук, відбір, вшанування та нагородження грошовими преміями найталановитіших та найобдароваиіших дітей України в номінаціях: „Найрозумніша дитина”, „Найтворча дитина”, „Найдивовижніша дитина”, „Найгероїчніша дитина”, „Найспортивніша дитина”.

Премія вручається на основі експертної оцінки дітям, які мають значні досягнення у науці, спорті, мистецтві, унікальні розумові та/або фізичні здібності,

дітям  рятівникам.

Прийом анкет учасників та інших необхідних документів – до 15 березня щорічно.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням: www.divo-dutuna.com/.