Головною потребою кожного учня мають стати праця, самостійна думка, відкриття істини…  (В.Сухомлинський)

Home » Без рубрики » Підсумки ІІ етапу олімпіад

Підсумки ІІ етапу олімпіад

imagesВітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнськогих учнівських олімпіад!

Ми пишаємось ВАМИ ! Молодці! Так тримати!

 

Список гімназистів-переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 2017-2018 н. р.

 

Прізвище, імя   учнів Клас Предмет Учитель  Місце
Бадов Емілія 10 Українська мова та література Т.Мокшайт 3
Бадов Емілія 10 Хімія О.Гончарова 3
Бадов Емілія 10 Історія А.Дрік 2
Басараб Наталія 9 Правознавство Ф.Брецко 2
Бігун Дмитрій 11 Астрономія К.Волошин 2
Бортейчук Вікторія 7 Українська мова та література М.Магда 2
Варга Олександр 8 Німецька мова М.Зимомря 2
Галасник Владислав 8 Трудове навчання І.Пятківський 2
Генш Андрей 11 Англійська мова О.Богоста 3
Генш Андрєй 11 Німецька мова Самоосвіта 2
Голич Кароліна 8 Фізика К.Волошин 3
Головко Віолета 11 Екологія С.Залуцька 2
Головко Віолета 11 Біологія О.Чікальова 3
Горблюк Ангеліна 9 Німецька мова М.Зимомря 3
Горблюк Ангеліна 9 Історія Л.Майор 2
Горблюк Ангеліна 9 Українська мова та література Е.Чоповдя 2
Гроскопф Олександр 8 Математика Т.Кіндюх 2
Гроскопф Олександр 8 Інформ. технології О.Гаранжа 2
Гроскопф Олександр 8 Фізика К.Волошин 2
Ділонг Сергій 10 Інформатика О.Гаранжа 3
Ділонг Сергій 10 Інформ. технології О.Гаранжа 1
Євчинець Анастасія 10 Хімія О.Гончарова 1
Зайцева Олександра 10 Німецька мова М.Зимомря 1
Колесник Дарина 8 Біологія Л.Стеців 1
Копинець Володимир 11 Інформ. технології О.Гаранжа 2
Костів Марі 8 Німецька мова Л.Бертич 3
Криванич Андрій 11 Хімія Г.Кушнір 1
Лібак Юліанна 10 Біологія Л.Стеців 3
Магас  Інна 10 Трудове навчання О.Габані 2
Макарович Адальберт 11 Інформатика О.Гаранжа 1
Макарович Адальберт 11 Математика Н.Мацо 2
Макарович Адальберт 11 Фізика К.Волошин 2
Малеш Ярослав 8 Математика Т.Кіндюх 3
Малиш Ярослав 8 Фізика К.Волошин 3
Маринець Емілія 10 Трудове навчання О.Габані 3
Мельничин Олеся 11 Інформ. технології О.Гаранжа 3
Мельничин Олеся 11 Математика Н.Мацо 1
Михайлюк Орест 9 Математика М.Семенюк 2
Михайлюк Орест 9 Трудове навчання І.Пятківський 2
Міліневський Максим 8 Біологія С.Третиник 3
Міліневський Максим 8 Хімія Н.Федак 3
Міліневський Максим 8 Історія А.Дрік 1
Нагорнюк Меланія 6 Математика Й.Захарія 3
Опішняк Світлана 11 Українська мова та література О.Ігнатенко 2
Опішняк Світлана 11 Історія Л.Майор 3
Пантелеймонов Дмитро 9 Географія С.Роман 3
Пантелеймонов Дмитро 9 Німецька мова Л.Бертич 2
Пинзеник Юліана 8 Німецька мова М.Зимомря 3
Пустовар Юлія 11 Біологія О.Чікальова 2
Рогач Мартіна-Марія 11 Астрономія К.Волошин 3
Росул  Максим 7 Математика Т.Кіндюх 3
Рошко Станіслав 7 Українська мова та література Т.Мокшайт 2
Сентипал Олександр 9 Інформатика Н.Мателешка 1
Сентипал Олександр 9 Математика М.Семенюк 1
Сентипал Олександр 9 Фізика М.Ігнат 1
Славич Артур 9 Правознавство Ф.Брецко 1
Славич Артур 9 Українська мова та література Е.Чоповдя 1
Соляник Юлія 8 Математика Т.Кіндюх 1
Соляник Юлія 8 Англійська мова О.Дьолог 3
Соляник Юлія 8 Фізика К.Волошин 2
Суркова Анастасія 10 Хімія О.Гончарова 3
Суркова Анастасія 10 Біологія Л.Стеців 2
Суркова Анастасія 10 Історія А.Дрік 1
Тисовська Іванна 10 Українська мова та література М.Вишневська 2
Тімофеєва Анастасія 9 Англійська мова О.Дьолог 3
Усачов Олександр 9 Інформатика Н.Мателешка 1
Федина Ярослав 8 Математика Т.Кіндюх 3
Цибик Анастасія 10 Інформатика Н.Мателешка 1
Цуняк Валентина 8 Трудове навчання О.Габані 3
Чемодурова Анна 10 Правознавство Ф.Брецко 2
Шебела Валерія 10 Географія С.Роман 3
Шебела Валерія 10 Українська мова та література С.Дутко 1
Шимон Роман 8 Німецька мова Г.Бисага 3
Шишканич Тетяна 9 Інформ. технології Ю.Нестеренко 1