Головною потребою кожного учня мають стати праця, самостійна думка, відкриття істини…  (В.Сухомлинський)

Home » Без рубрики » З Днем народження, ГІМНАЗІЄ!

З Днем народження, ГІМНАЗІЄ!

30716267_2112574595681253_5522700662682419200_nДорога гімназійна РОДИНО!

Дозвольте привітати Вас із 24-ю річницею заснування нашого навчального закладу.

Це не просто дата….. це наступність поколінь . Одні навчали, інші навчались.

А дехто спочатку був гімназистом сам, а зараз  навчає інших. І так за днями дні, за роками роки, за десятиріччями десятиріччя.

Тут завжди трудилися добрі й милосердні душею педагоги, які вміли любити дітей, вміли пробачати, терпляче чекати.

Гімназія – це не тільки стіни, насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, Це педагоги і ті, хто щодня переступає поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного.

З гімназії вийшли сотні талановитих випускників, які стали добрими, духовно багатими людьми, які понесли у світ любов до всього рідного, які своїми знанннями прославляють гімназію й місто Ужгород на теренах країни й зарубіжжя.

Я вдячний  колегам-учителям за відданість нашій загальній справі, за любов до своєї професії. Це справжня команда однодумців. Тож я, як директор, гордий причетністю закладу до навчання та виховання обдарованої творчої молоді, до розбудови майбутнього нашої країни. Пишаюсь, що ми продовжуємо та примножуємо славні традиції гімназійної освіти.

Окрема подяка нашим учням за їхню працю, за усмішки, за політ думок і почуттів, за те, що разом з ними щомиті відкриваєш щось нове в собі й у житті. У кожній нашій дитині світить сонце, вони всі в нас – талановиті, ерудовані, всебічно розвинуті, демократичні й вільні. Це діти ХХІ-го сторіччя. Наші учні  щороку беруть участь у творчих фестивалях і конкурсах, конференціях і олімпіадах, та  показують високі результати.

Дякую всім технічним працівникам – їхній щоденний внесок у життєдіяльність закладу такий необхідний і також  почесний.

Велике спасибі батькам наших учнів! Тісний зв’язок з ними, щире спілкування дають нам можливість ефективно вирішувати концептуальні питання навчання й виховання учнів.

Усім невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. А підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності хай буде міцне здоров’я, серце сповнене добра, натхнена думка. Щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день.  Нехай людська шана буде подякою вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро. А ми щодня радіємо новим перемогам та маємо багато задумів щодо розвитку та процвітання нашої Alma-mater. І нехай осяє світлий вогонь Прометея нездоланне прагнення людини досягти найвищої мети. Зі святом!

директор гімназії Роман С.І.