Головною потребою кожного учня мають стати праця, самостійна думка, відкриття істини…  (В.Сухомлинський)

Home » Без рубрики » Турнір юних біологів

Турнір юних біологів

43074518_465144890662883_2648854726858244096_nЗ метою активізації роботи з творчою обдарованою молоддю, 2 жовтня 2018 року на базі Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 пройшов міський етап Всеукраїнського турніру юних біологів . Конкурс проходив для учнів 8-11 класів, в ньому взяли участь 10  команд  зі шкіл м. Ужгорода.    Турнір проходив у формі біобою, в якому  кожна команда виступала в ролі доповідача, опонента, рецензента.

Команди вирішували складні і творчі завдання що стосувались найсучасних проблем біології: універсальний вірус, імунотерапія, ключовий вид, «Найкращий тато»,  «Великі та малі», «Таємничий острів» тощо. Учні змагались між собою у знаннях з біології і вмінні полемізувати, доводити власні думки, критикувати та відстоювати запропоновані рішення біологічних проблем.

За підсумками  турніру Класична гімназія отримала І місце  (склад команди : Тисовська І., Бадов Е., Дроботенко А., Колесник Д., Мелеш Ю., Тарновецька О.)

Переможців та всіх учасників турніру юних біологів було нагороджено грамотами управління освіти Ужгородської міської ради.