Головною потребою кожного учня мають стати праця, самостійна думка, відкриття істини…  (В.Сухомлинський)

Home » Без рубрики » Міжнародний мовно-літературний конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

44389140_241149563245743_6625603278807760896_n18 жовтня 2018 року у класичні гімназії відбулися урочистості з нагоди відкриття ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Безумовно, проведення таких заходів сприяє піднесенню престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищує рівень загальної мовної культури, виховує в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю. Знавці життєвого і творчого шляху Великого Кобзаря з ентузіазмом взялися до виконання конкурсних робіт. Мовно-літературне змагання талановитої молоді пройшло у справжній творчій атмосфері і, сподіваємося, запалило нові яскраві зірки переможців.