Ти не можеш міняти напрям вітру, але завжди можеш підняти вітрила, щоб досягти своєї мети… (Оскар Уайльд)

Home » Без рубрики » День знань!

День знань!

Disk  1 SeptemberДорогі гімназисти! Шановні батьки, колеги!

Я від щирого серця вітаю всіх із цим святом! 1 вересня — це початок нового навчального року, старт для боротьби за знання, за відмінні оцінки, за вірних друзів, за подолання нових висот.

1 вересня — це початок нового етапу в житті для дітей, які стали сьогодні першокласниками. Ласкаво просимо до гімназійної країни! Сміливіше знайомтеся з цим дивовижним світом знань і відкриттів. Світлий клас і  вчителька чекають на вас. Нехай уроки будуть захоплюючими, книги – цікавими, а дружба – міцною!

1 вересня для випускників – це останнє 1 вересня в їхньому житті. Дорогі 11-класники! Пам’ятайте, ваша подальша доля – у ваших руках. Закладіть міцний фундамент для своїх майбутніх перемог. Саме в цьому році ви повинні визначитися з вибором професії, успішно пройти тестові випробування і вступити до ВНЗ.

Шановні батьки, які з хвилюванням проводжають своїх чад до школи! І вас зі святом! Нехай ваші діти частіше тішать вас, а вам – терпіння. Нехай у вас завжди вистачає на них часу, тепла, любові та енергії!

Теплі слова вдячності хочеться сьогодні сказати вчителям. Саме ви допомагаєте нашим учням осягати науку, відкриваєте для них нове, пояснюєте незрозуміле. Ви є прикладом чуйності і принциповості, ваш талант, терпіння, відповідальність — неодмінні умови успішного навчання. Нехай попереду у вас будуть нові плани, нові успіхи і досягнення! Здоров’я вам!

Успіхів всім, хто входить в гостинно відчинені двері нашої рідної гімназії!

Директор гімназії  С.І.Роман