Home » Без рубрики » ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук

censor_news_big3З 5 по 8 листопада в онлайн-форматі пройшов ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

Вперше конкурс проходив дистанційно, і для 30 його учасників від Закарпаття це стало не лише новим досвідом, а й достойною конкуренцією, емоційним напруженням і переживаннями.

Після усіх випробовувань – довгоочікувана перемога наших гімназистів у відділенні “Комп’ютерні науки”:

• Бертича Олександра, учня 7-В2 класу ( ІІІ м.)
  • Гозди Веніаміна, учня 7-В2 класу ( ІІІ м.)

Вітаємо учнів та їх керівників Гаранжу Оксану Ярославівну та Нестеренко Юлію Петрівну.