Home » Без рубрики » Юлія Соляник - перша із Закарпаття фіналістка Ukraine Global Scholars 2020

Юлія Соляник - перша із Закарпаття фіналістка Ukraine Global Scholars 2020

unnamed-6_article_image620x375У 2015-ому році, українські випускники відомих університетів США заснували Ukraine Global Scholars – благодійну організацію, яка щороку відбирає талановитих учнів  та безкоштовно допомагає зі вступом в найкращі навчальні заклади.

За допомогою цієї програми, вже 100 учасників отримали фінансування  на навчання в Сполучених Штатах Америки та інших країнах.

Але серед них ще не було жодного закарпатця.

І ось днями від фундаторів Ukraine Global Scholars стало відомо, що відбір пройшла учениця 11 класу Ужгородської класичної гімназії Юлія Соляник.

З допомогою UGS вона отримала повний грант на навчання у Phillips Academy Andover, одної з найстаріших та найкращих шкіл в США, яка до сьогодні має великий список видатних випускників, включаючи 5 лауреатів Нобелівської премії.

Ми щиро вітаємо Юлію з таким чудовим стартом і бажаємо їй легко долати усі перешкоди і досягати усіх бажаних вершин.

Ми пишаємось тобою!!!!