Home » Без рубрики » Процвітання тобі у віках, наша рідна гімназіє! Віват гімназіє! Віват!

Процвітання тобі у віках, наша рідна гімназіє! Віват гімназіє! Віват!

Презентация1Дорогі вчителі, учні , батьки !

Дозвольте привітати Вас із – 27 річницею заснування нашого навчального закладу – котрий носить ім’я Ужгородська класична гімназія.
Це не звичайний день народження, а дата домівки поколінь.

Одні навчали, інші навчались.
А дехто спочатку навчався сам, а згодом почав навчати наступні покоління.

І так за днями дні, за роками роки, за десятиріччями  десятиріччя.
Гімназія – це не тільки стіни, насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь.

Гімназія – це педагоги, хто щодня переступає поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного… Це  вчителі-пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки… Це ті, хто завжди живуть в пам’яті учнів та колег…

Праця кожного з них – це золоті сторінки історії нашої гімназії.
Зі стін гімназії вийшли сотні талановитих випускників, не всі з них стали відомими, але немає сумніву в тому, що вихованці гімназії стали добрими, духовнобагатими людьми, які понесли у світ посіяні в їх душі зерна любові до всього рідного, котрі добрими справами прославляють гімназію й місто на теренах країни й зарубіжжя.

Це усе ваша заслуга любі мої вчителі. Щиросердечне спасибі  вам за працю, за віру, за любов, за натхнення. Я вдячний також нашим найкращим учням за їхню працю, за усмішки, за політ думок і почуттів, за те, що разом з ними щомиті відкриваєш щось нове в собі й у житті. У кожній нашій дитині світить сонце, вони всі у нас талановиті, ерудовані, всебічно розвинуті, демократичні й розкуті. Це діти ХХІ-го сторіччя.
Дякую сьогодні усім технічним працівникам – їхній щоденний внесок у життєдіяльність закладу такий необхідний і теж дуже  почесний.
Велике спасибі нашим  батькам! Тісний зв’язок з ними, щире спілкування дають нам можливість ефективно вирішувати концептуальні питання навчання й виховання дітей.
Хочу висловити  слова подяки міській владі та  управлінню освіти   за взаєморозуміння та підтримку, за довіру й повагу.
Усім невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. А підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності хай буде міцне здоров’я, серце сповнене любові та добра, натхнена думка й щирі почуття. Щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги в скарбничку вашої душі. Нехай людська шана буде подякою нам усім за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.
Процвітання тобі у віках,  наша рідна гімназіє! Віват гімназіє! Віват!

З повагою директор гімназії Сергій Роман

Відеопривітання учнів 5-А класу  “Що таке гімназія?”