Home » Без рубрики » Наконечний Євгеній- перемога у конкурсі “Юний інформатик”

Наконечний Євгеній- перемога у конкурсі “Юний інформатик”

177382453_1196009014193507_5122377368272277933_n22 квітня 2021 року в Природничо-гуманітарному фаховому коледжі відбулася VІ олімпіада-конкурс «Юний інформатик» серед учнів 9(5) класів.
У зв’язку із епідеміологічною ситуацією в краї організатори ініціювали проведення заходу в онлайн-режимі. Після офіційної частина учасники перейшли до виконання практичних завдань у текстовому редакторі MS Word і табличному процесорі MS Excel, а також виконали тестові завдання. Після того, як учасники завершили свою роботу, їх чекала зустріч з студентами 4 курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», які розповіли про студентське життя в коледжі, відповідали на запитання учнів. У той же час паралельно проводилася перевірка завдань членами журі.

Після перевірки виконаних завдань маємо такі результати:

учень Ужгородської класичної гімназії;

ІІ місце – учень Лінгвістичної гімназії ім.Т.Г.Шевченка м.Ужгорода;

ІІІ місце – учениця Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 ім. Гренджі-Донського.

Усі призери олімпіади-конкурсу були нагороджені грамотами та заохочувальними призами, а переможець ще отримав сертифікат на безкоштовне відвідування підготовчих курсів.