Home » Без рубрики » Вступ до гімназії у 2021р.

Вступ до гімназії у 2021р.

До уваги батьків учнів-вступників!!!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р, № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19» та у зв’язку з введенням карантинних заходів на всій території України
ПРИЙОМ ЗАЯВ батьків або осіб, які їх замінюють, учнів-вступників буде проводитись дистанційно в електронній формі.
Заяви подаються з 30 квітня по 28 травня 2021р. включно ШЛЯХОМ ЗАПОВНЕННЯ ФОРМИ за посиланням https://forms.gle/3NCHq2uaafEsxYdJ8

Детальніше з умовами вступу та збірником завдань ви можете ознайомитись у рубриці “Правила прийому до гімназії”.
За подальшою інформацією щодо вступу до гімназії у 2021 році прохання слідкувати на сайті навчального закладу.