Home » Без рубрики » «Сокіл-Джура»

«Сокіл-Джура»

11111nТрадиційно щороку в переддень Свята захисників та захисниць України в Ужгородській класичній гімназії проводяться Козацькі забави – змагання козацьких куренів за програмою військово -патріотичної гри «Сокіл-Джура».

У цьому році 13 жовтня в змаганнях взяли участь чотири курені – учні 6/10/класів.Гімназисти змагалися у силі,витривалості,вмінні велосипедної їзди ,знанні історії козацтва та продемонстрували козацький вишкіл.

За звання «Джура» боролися чотири команди.
1. Курінь «Соколи» — 6-А клас
2. Курінь «Козацькі соколята» — 6-В1 клас
3. Курінь «Козацька шабля» — 6-В2 клас
4. Курінь «Січовики» — 6-С клас
Кожна з них брала участь у:
- Мистецькій вітальні «Ватра Слава Героям»;
- Інтелектуальному конкурсі «Відун»;
- Конкурсі «Спритний Джура».
Боротьба була чесною, всі учні викладались на повну! До останнього чотири команди йшли нога в ногу, проте, на почесний п‘єдестал першою вирвалась команда «Січовики». Всі учасники за результатами випробувань були нагороджені тематичними кубками за перемогу в окремих видах протиборств :
• У номінації «Ватра Слава Героям» перемогла команда 6-А класу — Курінь «Соколи»
• У номінації «Відун» кращою було визнано команду 6-В1 класу — Курінь «Козацькі соколята»
• У номінації «Спритний Джура» непереможною було визнано команду 6-В2 класу — Курінь «Козацька шабля»
Титул «Сокіл-Джура-2021» вибороли козаки 6-С класу Курінь «Січовики».
Вітаємо наших талановитих гімназистів та 6-С клас з їх почесною перемогою!

Відеоогляд гри “Сокіл-Джура”