Гімназії цвісти! Гімназії радіти! Бо в ній чудові учителі, батьки і діти!

Home » Презентація навчального закладу

Презентація навчального закладу

 

Класична гімназія

Ужгородської міської ради Закарпатської області

 

Ужгородська класична гімназія  – загальноосвітній навчальний заклад ІІ-ІІІ ступенів.Історія гімназії сягає у далекий 1613 рік, а у сучасній новій будівлі була відкрита у квітні 1994 року.

Робота з обдарованою учнівською молоддю у гімназії має системний і послідовний характер, а в рамках МАНу – пошуковий. За роки існування гімназії призерами ІІ етапу олімпіад стали понад 1600 учнів, а ІІІ етапу – 700 учнів, ІV етапу понад – 50 учнів.

До першого класу гімназії зараховують дітей, які пройшли конкурсний відбір після закінчення початкової школи. Починаючи з 1(5) класу гімназії, проводиться допрофільна підготовка  вивчення окремих предметів відповідно до напрямів навчання.

Для реалізації розвитку природних задатків гімназистів дотримано принципи неперервності, послідовності і систематичності навчання. Розроблена освітня програма дає  змогу, в залежності від потреб учнів сформувати старші класи за такими профілями: іноземної філології , математичного, хіміко -  біологічного.

У всіх кабінетах є доступ до мережі Internet для гімназистів та педагогічних працівників. Функціонує 30 навчальних мультимедійних кабінетів, 10 спеціалізованих навчальних кабінетів, музей, тощо.

Чудова спортивна база: великий зал для ігрових видів спорту, гімнастичний зал та 2 зали обладнанні для силових єдиноборств, закритий плавальний басейн.

У гімназії додатково проводяться: заняття у спортивних секціях – плавання, карате, легкої атлетики; спортивні  та бальні танці; працюють різноманітні гуртки, клуб-гурток КВК.

Поряд із сучасними кабінетами, де сконцентровано дидактичний, інформаційний, науковий і фаховий матеріал, у рекреаційних приміщеннях гімназії розміщено постійно діючу виставку автентичних художніх полотен (колекція більше 100 картин) всесвітньовідомої Закарпатської художньої школи, серед яких твори Заслуженого художника України В.Микити,  роботи О.Гораля, Ю.Герца, В.Приходька, А.Кашшая, П.Бедзіра, В.Габди, Т.Данилича, Е.Контратовича та інші. Це своєрідна арттерапія, яка покликана формувати національну самосвідомість майбутньої еліти України, естетичні смаки та  відчуття прекрасного.

 Завітайте до нас.

 88009,м. Ужгород, вул.. 8 Березня, 44 тел. 66-22-57 факс. 66-22-57

E-mail:  gymnasium-uzh@i.ua

Сайт: gymnasium.uzh.ua

Ужгородська класична гімназія.ppt 

 

Ужгородська класична гімназії