Якщо запастися терпінням і проявити старання, то посіяне насіння знання неодмінно дасть добрі сходи. У навчанні – гіркий корінь , а плід – солодкий… (Леонардо да Вінчі)

Home » Освіта

Освіта

РОБОЧИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН на 2016-2017 н.р.

СТРУКТУРА навчального 2016/2017  року

РОЗКЛАД-УЧНІВ-на-І-семестр-2016-2017-н.р.

РОЗКЛАД-УЧНІВ-на-ІІ-семестр-2016-2017-н.р

 

Наші досягнення

Результативність участі учнів гімназії у ІІ – ІV етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Навчальний рік ІІ етап олімпіад ІІІ етап олімпіад ІV етап олімпіад
1999/2000 100 46 3
2000/2001 110 50 4
2001/2002 133 59 6
2002/2003 140 69 7
2003/2004 125 76 5
2004/2005 110 60 7
2005/2006 94 41 5
2006/2007 90 21 -
2007/2008 69 19 1
2008/2009 78 32 1
2009/2010 68 28 4
2010/2011 85 77 3
2011/2012 89 33  2
2012/2013  101 35  3
2013/2014 107 32 3
2014/2015 75 29 3
2015/2016 75 23 3
2016/2017

 

 

Нагороджені золотою та срібною медалями

 

Навчальний рік Золотою медаллю Срібною медаллю
2001/2002 12 2
2002/2003 12 5
2003/2004 22 10
2004/2005 25 5
2005/2006 26 7
2006/2007 27 8
2007/2008 26 8
2008/2009 11 2
2009/2010 21 7
2010/2011 11 7
2011/2012 15 7
2012/2013 10 6
2013/2014 15 9
2014/2015 9 2
2015/2016 8 2
2016/2017

 

 

Переможці та призери ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Нальний рік Учні
1999/2000 Гомонай Руслана
Фекета Віктор
Кон Анатолій
2000/2001 Лібов Владислав
Фекета Віктор
2001/2002 Ходанич Юлія
Кольченко Катерина
Пілаш Денис
Фекета Віктор
Паук Владислав
Шелемба Михайло
2002/2003 Піпаш Денис
Рямов Сергій
Марюхнич Юлія
Іванов Леонід
Гонтар Володимир
Кольченко Катерина
Паук Владислав
2003/2004 Пілаш Денис
Рагель Ярослав
Шелемба Михайло
Паук Владислав
Сабадош Анна
2004/2005 Рагель Ярослав
Пілаш Денис
Рямов Сергій
Москвичова Анастасія
Боднар Ірина
Черепаха Роман
Волошина Інна
2005/2006 Дорчинець Наталія
Москвичова Анастасія
Погасій Андрій
Рямов Сергій
Рагель Ярослав
2007/2008 Мельник Роман
2008/2009 Мельник  Роман
2009/2010 Мельник  Роман
Шевчук Тарас
Урста Марія
Вощепинець Юрій
2010/2011 Мельник Роман
Сігетій Ярослав
Вощепинець Юрій
2011/2012  Баркасі КрістінаВощепинець Юрій
2012/2013 Ільницький ТарасФедина АлінаЛогай Ілля
2013/2014 Логай ІлляСабов АндрійЗарева Юлія
2014/2015 Сабов АндрійЗарева ЮліяРоманів Олександр
2015/2016 Сабов АндрійЗарева ЮліяМакарович Адальберт
2016/2017

 

Результати захисту наукових-дослідницьких робіт учнями гімназії

Навчальний рік Гімназійний етап І етап захисту робіт у МАН ІІ етап захисту робіт у МАН ІІI етап захисту робіт у МАН
2003/2004 1
2004/2005 3
2005/2006 2
2006/2007 1
2007/2008 3
2008/2009 37 учасників 29 з них призерів та переможців 21 11 переможців 1
Сегеда Богдана
2009/20010 28 учасників 16 переможців і призерів 7 переможців і призерів 1 призер
Опачко Іван (фізика, ІІІ м)
2010/2011 27 учасників 21 переможець і призер 18 переможців і призерів 0
2011/2012  40 учасник  26 переможців і призерів  7 переможців і призерів  0
2012/2013 46 учасників 30 переможців і призерів   7 переможців і призерів 1 призер (Голубка Надія)
2013/2014 41 учасник 32 переможці та призери 5 переможців та призерів 1 призер (Колесник Андрій)
2014/2015 43 учасники 27 переможців і призерів 11 переможців та призерів -
2015/2016 45 учасників 21 переможців і призерів 11 переможців і призерів -
2016/2017