Живи, Україно, живи для краси, Для сили, для правди, для волі!.. Шуми, Україно, як рідні ліси, Як вітер в широкому полі. До суду тебе не скують ланцюги, І руки не скрутять ворожі: Стоять твої вірні сини навкруги З шаблями в руках на сторожі………О.Олесь

Home » Замовлення книг

Замовлення книг

КАТАЛОГ книг 

ЗАМОВЛЕННЯ книги

Любі гімназисти!

Ми раді будемо вітати вас у гімназійній віртуальній бібліотеці.

Відомо, що людина через книгу пізнає світ, реалізовує свої творчі потреби, естетичні та літературні уподобання.

Сьогодні без книжок, чи то друкованих, чи то електронних, жодної економічної, соціальної, правової чи іншої важливої проблеми вирішити неможливо.

Фонд бібліотеки налічує близько 13 тисяч примірників. Основу фонду складає навчальна література, література різноманітні словники, довідники, енциклопедії. Також для інтелектуального та естетичного розвитку особистості гімназійна бібліотека пропонує різноманітний вибір художньої літератури.

Зрозуміло, що в епоху новітніх технологій все менше людей звертається до послуг бібліотеки, тому що є мережа Internet, де можна знайти будь-яку інформацію.

Ми теж не стоїмо осторонь цього процесу, тому пропонуємо вам скористатись послугою онлайн замовлення.

Перейшовши за посиланням   https://docs.google.com/ , ви можете переглянути каталог  усієї художньої літератури, яка наявна у фонді та обрати книгу, яка вас зацікавила.

Замовити обрану книгу ви можете шляхом заповнення форми https://forms.gle/MTeLqKDZFr65rVwB9 , вказавши ваше прізвище, назву книги або твору, дату отримання та дату повернення. Таким чином працівник бібліотеки підготує все необхідне і ви з легкістю зможете отримати своє замовлення.

Бажаємо вам, щоб ви не втратили свого інтересу до книги, і поруч з Internet традиційна книга не втратила своєї інформаційної функції і залишилася одним із найважливіших інформаційних джерел.

Всього вам найкращого, і до зустрічі в гімназійній бібліотеці!