У гімназії відзначили День козацтва

IMG_9726З метою патріотичного виховання Ужгородська класична гімназія відзначила День козацтва та День Захисника Вітчизни.

(далі…)

Благодійна акція “На зустріч мрії”

images (1)

Благодійна акція

Всеукраїнський фестиваль Святого Миколая 2014

imagesВсеукраїнський фестиваль

Святого Миколая 2014

(далі…)

Конкурс дитячого малюнку «Намалюй свою мрію»

048731097de322302aff7e52151c991d_XLКонкурс дитячого

малюнку «Намалюй свою мрію»

(далі…)

КОНКУРС З УКРАЇНОЗНАВСТВА «ПАТРІОТ»

завантаження (1)ШОСТИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС З

УКРАЇНОЗНАВСТВА «ПАТРІОТ»

(далі…)

Конкурсу творчих робіт “Якщо хочеш змінити світ на краще…”

imagesВітаємо переможців загальноміського конкурсу творчих робіт “Якщо хочеш змінити світ на краще…” :

(далі…)

«КОЗАЦЬКОМУ РОДУ – НЕМА ПЕРЕВОДУ»

«КОЗАЦЬКОМУ РОДУ – НЕМА ПЕРЕВОДУ»

(ПРО УКРАЇНСЬКЕ КОЗАЦТВО,

ЗАПОРОЗЬКУ СІЧ ТА ГЕТЬМАНЩИНУ)

(далі…)

Урочисте відкриття Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

IMG_966610.10.2014р. в Ужгородській класичній гімназії  відбулось урочисте відкриття Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

(далі…)

Засідання методичного об‘єднання вчителів музичного мистецтва та хореографії

P_20141009_13282809.10.2014р. в Ужгородській класичній гімназії відбулося засідання методичного об‘єднання вчителів музичного мистецтва та хореографії на тему : «Роль авторської пісні на уроках музичного мистецтва. Вивчення елементів класичного, бального танцю на гурткових заняттях з хореографії».

Увага фестиваль !!!

ДО УВАГИ   ВСІХ   ГІМНАЗИСТІВ !

11 жовтня   2014  року о 10.00 год. в приміщенні обласного укрмуздрамтеатру відбудеться обласний  відбірковий тур ХІV Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики Червона рута”.

Мета проведення фестивалю – здійснити цілеспрямований пошук молодих обдарованих виконавців по всій Україні, зокрема в глибинці, відкрити нові імена і вивести їх на велику сцену.

Фестивальбуде проводитись за музичними жанрами: поп-, сучасна танцювальна, рок-, акустична, інша музика та український автентичний фольклор.