FAMILIA UNA SUMUS!

КЛАСИЧНА ГІМНАЗІЯ УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Оголошує набір учнів до 1(5), 6(10), 7(11)   класів у 2017 році !

Прийом учнів  проводиться на підставі заяв батьків  або   осіб, які їх замінюють, відповідно до обраного напряму навчання  та результатів вступних випробувань.

До заяви додається копія табеля  навчальних досягнень учня за минулий навчальний  рік.

Заяви приймаються   з 29.05.2017р.  по 01.06.2017р.

Вступне випробовування відбудеться 06.06.2017р.   о 09.30

початок реєспочаток реєстрації о 09.00

Додаткова інформація  в умовах відбору на  сайті гімназії gymnasium.uz.ua (рубрика “Вступ до гімназії”) та за тел.: 66-22-57

Інтелект-2017

21 квітня 2017р., відбувся очний тур

загальногімназійного конкурсу  “Інтелект – 2017″.

У нелегкій боротьбі володарем титулу  “Інтелект-2017″ на приз  “Мудра сова”  став учень 6-В класу  Ґенш Андрій. (далі…)

День ЦЗ і КОТ

LPRFf5fo3fgСьогодні, 20 квітня 2017р. ,  в Ужгородській класичній гімназії  пройшов День цивільного захисту. Згідно плану підготовки  ЦЗ було проведено комплексне об’єктове тренування : “Організація і проведення заходів цивільного захисту школи при загрозі виникнення пожежі”. За легендою сьогодні у гімназії відпрацьовувалися дії на випадок виникнення пожежі.

Цього дня  : (далі…)

Гімназії -23!

ГІМНАЗІЯ У ФОТОШОПІГімназіє, навчаєш ти любові,

Даєш жагу до знань і віру в майбуття,

Плекаєш в серці ти надію в Бога,

Щоб підготовленими нам іти в життя.

Хто стане ким, ми поки що не знаєм,

Яку дорогу оберем в житті, (далі…)

Христос Воскрес!

10884З відчуттям глибокої радості і від щирого серця поздоровляємо вас з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою!

Нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій! Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай щедрішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та світлими.

Всіх Вам земних благ! Христос Воскрес!

Шкільна ліга КВН

pbPcGwDxNdo7 квітня 2017 року у «ПАДІЮНі» відбулася головна гра сезону Шкільної ліги КВН. 4 команди шкіл Ужгорода боролися за чемпіонський титул.

Команди зіграли чотири конкурси: музичне привітання, розминку, імпровіз та фрістайл. Окремо оцінювався конкурс афіш (який стартував заздалегідь у соцмережах) та вболівальників.

Цього сезону  команда гімназистів «ВУЗВ» виборола бронзу.

Вітаємо їх та бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Вітаємо переможців IV етапу Всеукраїнськогих учнівських олімпіад

01wtinominationseabawards-1356720152484_0Вітаємо переможців   IV етапу Всеукраїнськогих учнівських олімпіад  :

Макаровича Адальберта (І м., інформатика) та його вчителя Гаранжу Оксану Ярославівну

Бортейчук Антоніну (ІІ м., українська мова і література) та її вчителя Дутко Світлану Іванівну

Цибик Анастасію (ІІІ м., інформатика) та її вчителя Мателешку Наталію Вікторівну

Ми пишаємось ВАМИ ! Молодці! Так тримати!