Людям з порушеннями зору

Національна гаряча лінія
Юридичні консультації

ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Презентация1Вітаємо гімназистів Бертича Олександра та Гозду Веніаміна учнів 7(11)-В2 класу з перемогою у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у відділенні “Комп’ютерні науки”.

Пишаємось вами!!! Бажаємо подальших успіхів!!!

(далі…)

Фінальний етап сезону Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги

170446401_3754553514594202_1744339577220327645_n

Нещодавно відбувся фінальний етап сезону Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед команд юнаків 2009 р.н.

У змаганнях взяли участь 11 команд з усіх куточків України.

У напруженій боротьбі команда м.Ужгорода зуміла завоювати почесне ІІІ місце, Кубок та бронзові нагороди!

Хочемо привітати учня 1-В2 класу Боднара Андрія , який є  членом баскетбольної команди м. Ужгорода.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів!! Так тримати!!! Успіху вам!!!

Юлія Соляник - перша із Закарпаття фіналістка Ukraine Global Scholars 2020

unnamed-6_article_image620x375У 2015-ому році, українські випускники відомих університетів США заснували Ukraine Global Scholars – благодійну організацію, яка щороку відбирає талановитих учнів  та безкоштовно допомагає зі вступом в найкращі навчальні заклади.

За допомогою цієї програми, вже 100 учасників отримали фінансування  на навчання в Сполучених Штатах Америки та інших країнах.

Але серед них ще не було жодного закарпатця.

І ось днями від фундаторів Ukraine Global Scholars стало відомо, що відбір пройшла учениця 11 класу Ужгородської класичної гімназії Юлія Соляник.

З допомогою UGS вона отримала повний грант на навчання у Phillips Academy Andover, одної з найстаріших та найкращих шкіл в США, яка до сьогодні має великий список видатних випускників, включаючи 5 лауреатів Нобелівської премії.

Ми щиро вітаємо Юлію з таким чудовим стартом і бажаємо їй легко долати усі перешкоди і досягати усіх бажаних вершин.

Ми пишаємось тобою!!!!

150-річчя від дня народження Лесі Українки

602b8c4a16d21883006468

Палкий і харизматичний образ Лесі Українки не застаріває, не вкривається павутинням віків, не стирається часом…

Господь вселив у душу такої небуденної особистості певні переконання, які звучать у її поезіях.

Не розчаровуймо ж її, згадаймо, воскресімо в пам’яті.

З нагоди 150-річчя від дня народження Лесі Українки долучаємося до участі в естафеті «ЖИВЕ СЛОВО ЛЕСІ».

Ужгородська класична гімназія участь в естафеті «ЖИВЕ СЛОВО ЛЕСІ»

Небезпека в Інтернеті

154306292_245393617236804_5644077524593551073_n

Сьогодні Патрульні поспілкувалися із дітьми 3-В3 класу про небезпеку Інтернету. Інспектори зв‘язків із громадськістю сьогодні поговорили з дітьми про онлайн-грумінг.

Грумінг — це встановлення дорослими дружніх та довірливих відносин з неповнолітніми особами через Інтернет. Кіберзлочинці користуються недосвіченістю неповнолітніх, застосовують психологічні маніпуляції та переконання, щоб жертви добровільно погоджувались на їх небезпечні пропозиції. Інспектори розповіли правила безпечного використання соціальних мереж. Використовуючи картки-запитання, Ольга Мартин та Мар‘яна Павлишинець розповіли про небезпечні ситуації, які можуть трапитися з будь-ким.

Також патрульні показали презентацію на тему онлайн-грумінгу.

Безпека кожного – наш обов‘язок! (далі…)

Дня рідної мови

152509296_760162887951953_4087668012455452174_n

21 лютого світова спільнота  відзначає Міжнародний день рідної мови.

Свято було встановлено у листопаді 1999 року на сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності, передає Укрінформ.

Відтак, 19 лютого Класична гімназія також долучилася до святкування Дня рідної мови.

Гімназисти разом із вчителями – словесниками підготували тематичний стенд, на якому розмістили цікаві факти про українську мову.

Учні 3-В2 класу взяли участь у вікторині “Мова єднає всіх”, де продемонстрували неабиякі знання і довели, що люблять рідну мову.