Живи, Україно, живи для краси, Для сили, для правди, для волі!.. Шуми, Україно, як рідні ліси, Як вітер в широкому полі. До суду тебе не скують ланцюги, І руки не скрутять ворожі: Стоять твої вірні сини навкруги З шаблями в руках на сторожі………О.Олесь

Тиждень першокласника

изображение_viber_2023-09-24_15-42-12-196Традиційно у вересні в освітньому закладі з метою адаптації маленьких першокласників до гімназійного життя проводяться різноманітні заходи. Розпочався Тиждень спортивними змаганнями. Усі класи виявили фізичну витривалість, волю до перемоги та спортивні вміння. Емоції неперевершені і в учнів,і у класних керівників та батьків.
Смаколики – нагорода за прекрасну гру. Попереду -нові випробування! Успіхів та натхнення!

(далі…)

Тиждень безпеки дорожнього руху

изображение_viber_2023-09-22_13-23-31-749Із метою запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод та привернення уваги молоді до правил поведінки на дорозі в освітньому закладі 18 вересня розпочався Тиждень безпеки дорожнього руху.
У програмі Тижня:
-Єдиний урок «Увага!Діти на дорозі!»
-Тематичні години спілкування
- Вікторина «Знай і вивчай правила дорожнього руху»
- Практичне заняття «Надання першої домедичноі допомоги»
- Конкурс малюнків
-Зустріч із представниками патрульної поліції

(далі…)

Український історичний фільм «Довбуш»

зображення_viber_2023-09-15_17-43-35-103З метою національно-патріотичного виховання, виховання інтересу до власної історії, любові та поваги до українських історичних героїв, сьогодні учні 5-В1, 5-С, 6-А, 7-А,  7-В2 та 7-С класів відвідали український історичний фільм режисера Олеся Саніна «Довбуш» , в основі сюжету якого — життя найвідомішого з опришківських ватажків у Карпатах Олекси Довбуша. 

Реальний Олекса Довбуш — один з найяскравіших героїв української історії, той, хто  боровся за благо своїх людей, водночас не забуваючи про свій кодекс честі та вищу мораль.  

У фільмі присутні  смисли, які ніяк не застаріли з часів самого Олекси Довбуша. Деякі з них стосуються простої людяності та спроб триматися за свою землю і свій народ, навіть коли це здається неможливим. А окремі ідеї заходять на геополітичну територію, не забуваючи нагадати, як наші вороги в усі часи нахабно втручалися у справи України.

День знань -2023

зображення_viber_2023-09-18_14-47-36-887Вітаю дорогих  першокласників у стінах нашої Аlma Mater. Сьогодні зворушливий день і для вас, і для нас. Але, я вірю, що у таких веселих, добрих і розумних хлопців та дівчат все вийде. Я  бажаю вам з першого кроку, з першого уроку полюбити гімназію і розкрити тут всі свої таланти. Бажаю в прийдешньому році більше відмінних оцінок і менше складних завдань. Нехай навчання дається легко, нехай уроки будуть цікавими, нехай зміни будуть позитивними. Бажаю, щоб новий шкільний рік приніс багато дивовижних відкриттів і вірних друзів. Не бійтеся труднощів, вірте в себе, прагніть до знань – я і весь педагогічний колектив віримо, що у вас все вийде!  Успіхів вам!!! 

Директор гімназії    Сергій Роман.

(далі…)

Вітаємо гімназистів!

изображение_viber_2023-07-08_20-06-27-545В Ужгороді нагородили випускників, які набрали по 200 балів на НМТ, та їхніх учителів. Найвищий результат у 200 балів на національному мультипредметному тесті показали 22 випускники 9 закладів загальної середньої освіти Ужгорода. 18 – із одного предмету та 4 учні – із двох предметів. Серед цих учнів, звичайно, є учні Ужгородської класичної гімназії , а саме : Богдан Зубак (склав 2 предмети на 200 балів), Олександра Свєженцева, Аліна Боднар, Катерина Гурчумелія . Усіх заохотили фінансово: для випускників, які отримали 200 балів із одного предмету, винагорода склала 25 тис. гривень,  із двох предметів – 50 тис. гривень.

Також цьогоріч 35 учнів Ужгородської класичної гімназії були нагороджені золотими та срібними медалями за високі успіхи у навчанні.

Вітаємо наших випускників і бажаємо їм подальших успіхів! (далі…)

ВИПУСК -2023

зображення_viber_2023-06-30_09-22-35-78824 червня 2023 року в Ужгородській класичній гімназії відбулося урочисте Свято випускників.120 гімназистів отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти, 35 з них нагороджено медалями (26 -золотою,9 – срібною ). Учні також отримали грамоти за особливі успіхи у вивченні окремих предметів,подяки за активну участь у громадському житті освітнього закладу. Патріотичне спрямування свята, щирі побажання від директора гімназії, класних керівників, батьків випускників – неповторні миті, що залишаться у пам’яті назавжди, бо
Кожен фініш -це,по суті,старт..
Щасливого старту,випускники 2023 року!!!!