День ввічливості

DSC_0162

Ніщо не обходиться нам так дешево і не цінується так дорого, як ввічливість…

М.Сервантес

(далі…)

DSC_0144Сьогодні 27.11.2014р. в Ужгородській класичній гімназії відбулася презентація досвіду роботи навчального закладу для заступників керівників ЗНЗ області (слухачів курсів ЗІППО).    (далі…)

Семінару-практикум керівників територіальних відділень Малої академії наук України

IMG_9377Сьогодні 26 листопада 2014 року в Ужгородській класичній гімназії відбулося ознаймлення із системою роботи з обдарованими учнями у рамках програми Всеукраїнського семінару-практикуму керівників територіальних відділень Малої академії наук України «Мала академія наук України в контексті сучасних освітніх реформ : синтез досвіду та інновацій».

Декада педагогічної майстерності

DSC_0006

З 17 по 22 листопада в Ужгородській класичній гімназії проходила Декада педагогічної майстерності :

День пам”яті жертв голодомору

ГолодоморПротягом 20-21 листопада 2014 року в Ужгородській класичній гімназії було проведено низку заходів , присвячених Дню пам’яті жертв голодомору :

Річний план закупівель на 2015 рік

Laptop in classic libraryРІЧНИЙ  ПЛАН  ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік

Ужгородська класична гімназія ____22110002_________ (найменування замовника, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ)

(далі…)

Міське методичне об”єднання вчителів образотворчого мистецтва та основ здоров”я

DSC_002420 листопада 2014 року на базі Ужгородської класичної гімназії відбулося засідання міського методичного об”єднання вчителів образотворчого мистецтва та засідання міського методичного об”єднання вчителів основ здоров”я.

Україночка-2014

DSC_006514 листопада 2014 року вже традиційно у нашому закладі відбувся

загальногімназійний конкурс  «Україночка» в якому взяли участь учениці 3-4-их класів.

Загальногімназійні батьківські збори

завантаженняДо уваги батьків учнів 1-7-х класів гімназії!

(далі…)

Міжнародний проект в рамках діяльності Школи українсько-польської співпраці «Україна в Любліні»

фотографияЗ 04 по 10 листопада 2014 року у м.Любліні був реалізований Міжнародний проект в рамках діяльності  Школи українсько-польської співпраці «Україна в Любліні».