Живи, Україно, живи для краси, Для сили, для правди, для волі!.. Шуми, Україно, як рідні ліси, Як вітер в широкому полі. До суду тебе не скують ланцюги, І руки не скрутять ворожі: Стоять твої вірні сини навкруги З шаблями в руках на сторожі………О.Олесь

До відома батьків вступників 2022р.

изображение_6

Списки зарахованих до гімназії вступників у 2022р.

До відома батьків!

Усім батькам, діти яких зараховані до числа гімназистів, ОБОВ’ЯЗКОВО з’явитись для отримання ДОВІДКИ про зарахування  27 червня 2022р.  з 9:00 по 16:00

_____________________________________________________________________________________________________________

Перегляд робіт вступників, які не зараховані до числа учнів гімназії, відбуватиметься онлайн  27.06.2022р.

(з 10:00 по 12:00).   Для цього необхідно надіслати  на електронну адресу закладу  klasychna1994@gmail.com :

1. ПІБ вступника

2. номер телефону, на який Вам надішлють фото роботи.

Куточок пам’яті скульптора, народного художника України Василя Свиди.

Screenshot_20220617-145941_FacebookВ етнографічному музеї «Берегиня» Ужгородської класичної гімназії облаштований куточок пам’яті скульптора, народного художника України Василя Свиди.
Гімназійний музей створений у 1997 р., а 5 років по тому ним почала керувати вчителька історії Любов Павлівна Майор. Тут зібрано біля 400 експонатів старожитностей, які приносили учні, їхні батьки, педагоги.
У 1999 році син Василя Свиди, Ярослав, подарував музею макет відомої дерев’яної скульптури батька «Пряля на коні», виконаний у глині 1981 року. Готова робота знаходиться в Закарпатському обласному художньому музеї ім. Й.Бокшая.
За словами Любові Павлівни, скульптура є цінною з художньої та естетичної  точки зори, а також наділена народною глибиною і змістом.

(далі…)

Проект “Вихід з енергетичної пастки …”

IMG-f0ceeaf040ed486fb865c121fce389fc-V

13 червня 2022 року у рамках проекту «Вихід з енергетичної пастки – більш свідомо для меншого споживання енергії» були проведені тренінги з енергоефективності та енергозбереження для школярів міста Ужгород. Проект реалізується за фінансової підтримки Програми ENI СВС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

У навчальній програмі взяли участь учні  молодших, середніх та старших класів м.Ужгорода. До учнів також долучились діти вимушених переселенців, котрі наразі проживають в м.Ужгороді.
Окрім того школярам були представлені нові технології, такі як 3D принтер та вітрогенератор, принципи роботи сонячної енергії, енергії вітру, води та інші альтернативні можливості вироблення енергії. (далі…)

День захисту дітей

IMG-30ecbeadcb62ba31df345f4657212ed9-VУ перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. З цієї нагоди в Ужгороді проводять різні заходи:ігри, конкурси,естафети.Учасниками одного з конкурсів , а саме: «Україна очима дітей»були учні 1-В1класу.

На набережній Незалежності учні  розмальовували та складали карту-пазл України. Патріотичну акцію зініціювало управління освіти міської ради.

Любі діти! Ви – майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідним громадянином України. (далі…)

FB_IMG_165410250103720 та 24 травня в Ужгородській класичній гімназії відбулося практичне заняття, проведене консультантом Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ужгорода, на якому вчителі  гімназії мали можливість попрактикуватися та вдосконалити свої навички щодо використання інтерактивноі дошки та роботи в групах під час онлайн- навчання. Цікавою також  для педагогів була тема « Робота з Coogle-формами» та “Працюємо в Coogle класі”. (далі…)

З Днем народження, ГІМНАЗІЄ!!!!

Презентация11Хай буде мир віднині і довіку!
Хай буде мир й замовкнуть війни злі.
І сльози щастя на своїх обличчях
Відчують всміхнені  усюди матері.

Хай буде мир. Веселі будуть діти,
Спокійними скрізь стануть всі жінки
І перестануть думати ночами,
Що десь коханий гине на війні.

Хай буде мир й замовкнуть всі гармати.
Доволі крові, сліз, нещастя й бід…
Хай відпочине  змучений боями
До праці звичний чоловічий рід.

“Хай буде мир! “- звертаються до Бога,
Чоло зросивши потом трударі,
Бо хочуть, щоб сміялись дзвінко діти
На нашій УКРАЇНСЬКІЙ ЛЮБЛЕНІЙ землі.