Почніть робити те, що потрібно. Потім робіть те, що можливо. І ви раптом виявите, що робите неможливе… (Св. Франциск Асізський)

Про введення обмежувальних протиепідемічних заходів з розповсюдження коронавірусної інфекції та роботу гімназії на період карантину

imagesНаказ про введення обмежувальних протиепідемічних заходів з розповсюдження коронавірусної інфекції та роботу гімназії на період карантину

СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО!!!

89913630_209745360132448_8946403430025396224_nМіністерство охорони здоров’я України радить дотримуватись звичайних заходів обережності у зв’язку з коронавірусною інфекцією

Відповідні рекомендації МОЗ опублікувала у себе на сайті.

“Коронавіруси ­ це велика родина респіраторних вірусів, які можуть спричиняти захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що основними симптомами коронавірусу є гарячка, утруднене дихання.

У разі появи симптомів, що свідчать про гострі респіраторні захворювання до, під час подорожі або після неї, мандрівникам рекомендується звернутися до лікаря та поділитися історією подорожей.

Стандартні рекомендації ВООЗ для широкої громадськості щодо зменшення впливу та передачі низки хвороб:

- часто мити руки або обробляти дезінфекуючими засобами;

- під час кашлю та чхання прикрийте рот і ніс зігнутим ліктям або паперовою хусткою. Використану хустку варто негайно викинути та помити руки;

- уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;

- якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель і утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та поділіться з ним попередньою історією подорожей;

- відвідуючи живі ринки в районах, в яких зараз фіксуються випадки нового коронавірусу, уникайте прямого незахищеного контакту з живими тваринами та поверхнями, які контактують з тваринами;

- не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених тваринних продуктів. Із сирим м’ясом, молоком чи органами тварин слід поводитися обережно, щоб уникнути перехресного забруднення.

МОЗ опублікувало МУЛЬТФІЛЬМИ  ( за посиланнями) з рекомендаціями про коронавірус

Шевченківська декада-2020

89828366_227867081942718_7623241701116608512_nСьогодні в Ужгородській класичній гімназії розпочався тиждень вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка. Перший день запам’ятався цікавими прижиттєвими світлинами, яких налічують лише 10. Також учні мали змогу побачити картину-ілюзію. Упродовж перерв гімназисти та вчителі із захопленням складали тематичні пазли.

Далі буде…

(далі…)

Увага! Увага! Увага!

завантаженняДо уваги учнів та їх батьків!

в Ужгородській класичній гімназії ПРОДОВЖЕНО

призупинення навчального процесу!

24 лютого 2020р. - стати до НАВЧАННЯ!

За подальшою інформацією слідкуйте  на сайті навчального закладу.

Вітаємо учнів-призерів та переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

winners_general_bg

Вітаємо учнів-призерів та переможців  ІІІ  етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019-2020 н. р. та вчителів, які їх підготували : (далі…)

До уваги учнів та їх батьків!

karantyn

До уваги учнів та їх батьків!

з 31 січня 2020р. по 16 лютого 2020р.

в Ужгородській класичній гімназії призупинено навчальний процес!

За подальшою інформацією слідкуйте  на сайті навчального закладу.