Живи, Україно, живи для краси, Для сили, для правди, для волі!.. Шуми, Україно, як рідні ліси, Як вітер в широкому полі. До суду тебе не скують ланцюги, І руки не скрутять ворожі: Стоять твої вірні сини навкруги З шаблями в руках на сторожі………О.Олесь

УВАГА!УВАГА!УВАГА!

Дії вчителя у  випадку сигналу небезпеки
Дії учнів у  випадку сигналу небезпеки
Алгоритм дій за сигналом “ПОВІТРЯНА ТРИВОГА”
Алгоритм дій для вчителів та учнів при «замінуванні» школи
Пам’ятка “Правила евакуації дітей”

Урок для 5-8 класів щодо безпечної поведінки у час війни
Урок для 9-11 класів щодо безпечної поведінки у час війни

Cool Games

IMG_20221115_112333_252Сьогодні в класичній гімназії для учнів 1-х класів проведено круті ігри – Cool Games
У програмі для учнів були цікаві естафети :

• Флеш
  • Гулівер
  • Котигорошко
  • Ягоди

Позитивні емоції ,гарний настрій, атмосфера здорового змагання -визначальне у проведеному заході. Усі учасники нагороджені грамотами. За результатами змагань 1 місце здобули учні 1-В1 класу.
Вітання  усім учасникам спортивного свята. (далі…)

“Optima Dance Cup-2022 “

IMG_20221115_205812_37612.11.2022 р. учні гімназії , як представники Клубу Спортивного Танцю «Престиж»,  взяли  участь у міжнародних змаганнях в Словаччині (“Optima Dance Cup-2022 “). Сапронов Любомир(1-B1)та Фаринич Сабріна (1-B2) -  посіли 2місце у своїй категорії за загальною програмою шести танців, а Дуленко Любомир(5-B2) зі своєю партнеркою  в категорії дорослі посіли 3 місце в європейській програмі,  Даньків Елізабет(1-В1)з партнером  – 4-те місце та в соло  – 2, а також Текелій Марія(1-B1)в категорії соло зайняла в латиноамериканській програмі та  в європейській програмі.

Пишаємось нашими учнями та їх чарівною керівницею Кароліною Миколаївною. Вітаємо і бажаємо подальших перемог та яскравих емоцій!!!

(далі…)

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

IMG_20221115_112246_733З метою проведення профілактичної роботи серед гімназистів щодо дотримання правил безпечної поведінки, прищеплення навичок обережної поведінки в надзвичайних ситуаціях , бережливого ставлення до довкілля та свого здоров’я, у гімназії було проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності (07-11 листопада 2022 р).

Упродовж Тижня учні 1-2 класів переглянули та обговорили мультфільм «Сирена», провели квести ,виготовили малюнки та плакати відповідної тематики(2-а,2-С,3-С,4-А).
У 3-4 класах класними керівниками було проведено тематичні години спілкування з теми алгоритму дій під час сигналу «Повітряна тривога». Гімназисти 5-в1 класу створили та переглянули відеофільм «Обережно,міни». Учні 6 – А класу виготовили тематичні плакати. Також відбувся ряд знакових заходів для старшокласників:
-заняття для учнів 6-х класів з проблеми забруднення навколишнього середовища» за участю керівника ГО «Екосфера» Катерини Станкевич
- круглий стіл із працівниками Служби з надзвичайних ситуацій із теми «Мінна безпека» для учнів 7-х класів.

Під час проведення  Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у 3-С класі вчителем основ здоров’я Залуцькою С.Б. був проведений квест *Безпека життєдіяльності*.
Квест складався з 6-ти етапів , на яких учні вирішували різні завдання: про надзвичайні ситуації, про алгоритм дій у  конкретних надзвичайних ситуаціях, малювали інформаційні плакати про правила поведінки , розшифровували слова. Учні виявили високий рівень знань і весело провели час.
Наприкінці  всіх учасників чекали нагороди і смаколики.
Щира вдячність голові Учнівського парламенту Заяць Вікторії  та  їі команді за допомогу  й співпрацю, а також вчителям гімназії, які допомагали на етапах квесту

Усі заходи були надзвичайно пізнавальними, цікавими і, навіть, захоплюючими. Дякуємо усім, хто  долучився до їх організації.

(далі…)

«SMARTAKIADA”

IMG_20221115_112108_820Друга інтелектуально-розважальна гра «SMARTAKIADA” відбулася 10 листопада 2022.р в ПАДІЮНі. До участі була зареєстрована 21 команда з різних куточків Закарпаття.
Інтелектуалам були представлені завдання:
-бліц-опитування
-текстові запитання
- візуалізація
-змішані задвання(текстові + візуальні)
-«аукціон»
Команда гімназії «ЮНІК» увійшла в трійку переможців – виборола 3-е місце.
Вітаємо з перемогою учасників команди: Гряділь Анастасію- 6-А, Магариту Ію- 6-В1, Бачинську Софію- 6-А, Ставенську Олександру -6-А, Замлінську Наталію- 6-А, Лізанець Юліанну 6-А.
Переможці нагороджені кубком, грамотою та смаколиками.
Щирі вітання,успіхів та наснаги в майбутніх інтелектуальних конкурсах.

Правопорушення : ознаки, види, наслідки

IMG_20221115_112036_459 Цікавий урок-практикум відбувся з правознавства в 5-А класі. Модератором заходу стала Бережанська Юліана Іванівна.
Запрошеною гостею була Черниченко Ірина Василівна, випускниця Ужгородської класичної гімназії, к.ю.н., доцент кафедри кримінального права та процесу ДВНЗ «Ужгородський національний університет».
Учні мали можливість ознайомитися з поняттям правопорушення, його ознаками та видами, отримали необхідні теоретичні знання та практичні навики. Кожен зробив свій унікальний відбиток пальця за допомогою дактилоскопічного порошку.
Такі заняття підвищують рівень правової культури, викликають інтерес та зацікавленість до вивчення навчальної дисципліни. (далі…)