Живи, Україно, живи для краси, Для сили, для правди, для волі!.. Шуми, Україно, як рідні ліси, Як вітер в широкому полі. До суду тебе не скують ланцюги, І руки не скрутять ворожі: Стоять твої вірні сини навкруги З шаблями в руках на сторожі………О.Олесь

УВАГА!УВАГА!УВАГА!

Дії вчителя у  випадку сигналу небезпеки
Дії учнів у  випадку сигналу небезпеки
Алгоритм дій за сигналом “ПОВІТРЯНА ТРИВОГА”
Алгоритм дій для вчителів та учнів при «замінуванні» школи
Пам’ятка “Правила евакуації дітей”

Урок для 5-8 класів щодо безпечної поведінки у час війни
Урок для 9-11 класів щодо безпечної поведінки у час війни

Збережемо здоров’я

20230201_104602Здоров’я – це гармонія фізичного, психічного та соціального благополуччя . Його відтворення можливе лише за умови цілеспрямованих об’єднаних зусиль медицини, освіти, кожного учня та його сім’ї. Для керівництва гімназії однією з найактуальніших і гострих проблем постає збереження й зміцнення здоров’я учнів та формування в них позитивної мотивації на здоровий спосіб життя!! Саме тому у стінах навчального закладу з’явились такі спортивні зони відпочинку, де учні можуть весело, цікаво, а головне корисно і здорово провести час на перервах або після уроків.

Ми прагнемо, щоб дитина навчилася цінувати своє здоров’я і намагалася зберегти його.

(далі…)

Турнір з баскетболу

Screenshot_20230202-194922_ViberСьогодні, 1.02.2023, відбувся турнір з баскетболу між учнями 4-х класів. Змагання організовані Учнівським парламентом за сприяння та допомоги вчителя фізкультури Ролі Тараса Петровича. Змагалися команди 4-В², 4-В¹ та 4-С класів.

Почесне перше місце вибороли учні 4-В² класу, а саме: Русин Ілля, Шульга Валерія, Ціпкало Дарина, Чейпеш Іван, Тромбола Тібор та Лесів Данило.
Вітаємо юних переможців! Подальших перемог та нових звершень на процвітання нашої гімназії .

(далі…)

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

IMG-17d93c671571151454f02aac4fe747e6-VДо Дня Соборності України гімназисти 1-С класу взяли участь у пізнавальній грі-квесті “Скарби України”, яку організували працівники відділу обслуговування учнів 5-9 класів Обласної бібліотеки для дітей та юнацтва. Оригінальні завдання і запитання квесту, а також цікаві історичні факти допомогли учням краще пізнати історію рідної держави, отримати позитивні емоції і зрозуміти, що “найкращий скарб України – це її народ”. Щиро дякуємо працівникам бібліотеки за цікавий пізнавальний захід!

Флешмоб різдвяних колядок

Screenshot_20230110-142355_Telegram7 січня в Угорщині відбувся п’ятий флешмоб різдвяних колядок. Мова, традиції, звичаї об’єднують людей в одну різдвяну казку. Ансамбль «Перлинка» Ужгородської музичної школи N1 серед яких наші гімназисти, також був запрошений до участі у різдвяному флешмобі колядок, що проходив у Будапешті. Ми гідно представили Україну та народні традиції святкування Різдва. Крім того, дітки відвідали з колядою військовий госпіталь. Пораненим військовим вони взагалі зробили надсвято! Це було дуже зворушливо.

Христос Рождається! Славімо Його!

З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!!!

bc1c34cd61f8c8e2Нехай перегорнута сторінка 2022-го року забере у небуття всю смуту та біль, а Новий 2023 рік подарує мир, тепло та радісні дитячі посмішки! Від усього серця бажаю благополуччя у кожній родині та справжнього людського щастя!

Нехай 2023 рік відзначиться тільки приємними новинами! Нехай він буде переможний і сповнений радості! Нехай кожна українська дитина буде люблячою та щасливою. Нашій Україні бажаємо миру, відбудови й подальшого процвітання!

ХРИСТОС СЯ РОЖДАЄ!!! СЛАВІМО ЙОГО!!!!!!