Курси заступників директорів з виховної роботи

DSC_003029 жовтня 2014 року в Ужгородській класичній гімназії відбулася педпрактика курсів заступників директорів з виховної роботи при ЗІППО.

(далі…)

А ти вже обрав своє майбутнє?…

DSC_0030З метою профорієнтації, правильного вибору  професії, планування майбутнього сьогодні в Ужгородській класичній гімназії відбулася зустріч-презентація випускних класів з представниками факультету Міжнародних економічних відносин УжНУ.

У гімназії відзначили День козацтва

IMG_9726З метою патріотичного виховання Ужгородська класична гімназія відзначила День козацтва та День Захисника Вітчизни.

(далі…)

Благодійна акція “На зустріч мрії”

images (1)

Благодійна акція

Всеукраїнський фестиваль Святого Миколая 2014

imagesВсеукраїнський фестиваль

Святого Миколая 2014

(далі…)

Конкурс дитячого малюнку «Намалюй свою мрію»

048731097de322302aff7e52151c991d_XLКонкурс дитячого

малюнку «Намалюй свою мрію»

(далі…)

КОНКУРС З УКРАЇНОЗНАВСТВА «ПАТРІОТ»

завантаження (1)ШОСТИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС З

УКРАЇНОЗНАВСТВА «ПАТРІОТ»

(далі…)

Конкурсу творчих робіт “Якщо хочеш змінити світ на краще…”

imagesВітаємо переможців загальноміського конкурсу творчих робіт “Якщо хочеш змінити світ на краще…” :

(далі…)

«КОЗАЦЬКОМУ РОДУ – НЕМА ПЕРЕВОДУ»

«КОЗАЦЬКОМУ РОДУ – НЕМА ПЕРЕВОДУ»

(ПРО УКРАЇНСЬКЕ КОЗАЦТВО,

ЗАПОРОЗЬКУ СІЧ ТА ГЕТЬМАНЩИНУ)

(далі…)

Урочисте відкриття Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

IMG_966610.10.2014р. в Ужгородській класичній гімназії  відбулось урочисте відкриття Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.