Оголошено набір

КЛАСИЧНА ГІМНАЗІЯ УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Оголошує набір учнів до 1(5), 5(9), 7(11)   класів у 2015р. !

Прийом учнів  проводиться на підставі заяв батьків  або   осіб, які їх замінюють, відповідно до обраного напряму навчання та результатів вступних випробувань.

До заяви додається копія табеля  навчальних досягнень учня за минулий навчальний  рік.

Заяви приймаються   з 01 червня 2015р. по 04 червня 2015р.

Вступне випробовування відбудеться 05 червня 2015р. о 10.00

Початок реєстрації о 9.30

Додаткова інформація за тел.: 66-22-57 та в умовах відбору на  сайті гімназії gymnasium.uz.ua (розділ “Вступ до гімназії”).

“Інтелект-2015″

DSC_0155Сьогодні, 19 березня 2015 року, у рамках Девади національного виховання відбувся щрічний загальногімназійний конкурс «Інтелект-2015» («Мудра сова»). У заочному турі взяло участь сорок двоє гімназистів 5(9)-7(11) класів.

(далі…)

«Вишиванка – душа українського народу»

KmlwD0LmbJE

11 березня 2015року, уже традиційно, в Ужгородській класичній гімназії було проведено патріотичний флешмоб «Вишиванка – душа українського народу».

У рамках декади патріотичного виховання, з нагоди 201 річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка та 76 річниці проголошення державної незалежності Карпатської України вчителі та учні провели ряд заходів, які не лише посилили дух патріотизму, але й були спрямовані на виховання національносвідомої гімназійної еліти.

Зі святом, любі жінки!

Зі святом, любі колегиТеплий промінь березневий
Розбудив дзвінку весну.
Ароматом квітів перших
День святковий огорнув.
Він вітання наші щирі
Передасть всім дамам милим,
Щоб жили в добрі і мирі
Щоб здійснились їхні мрії,
Щоб коханими були,
Щоб у радості цвіли!

Патріотичний урок мужності

DSC_002120 лютого 2015р. в Ужгородській класичній гімназії, з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, було проведено патріотичний урок мужності для учнів 5(9)-С, 6(10)-В, 6(10)-С, 7(11)-С.

На зустріч з гімназистами був запрошений учасник бойових дій в Афганістані, підполковник Дидяк Микола Богданович. Також  були  присутні адміністрація гімназії та вчитель предмету «Захист Вітчизни» класичної гімназії Юрій Жентичко.

Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували пам’ять тих, які загинули під час бойових дій в Афганістані, на сході України та воїнів «НЕБЕСНОЇ СОТНІ».

(далі…)

Пам‘ятаймо НЕБЕСНУ СОТНЮ !!!

nebesna-sotnya

“Небо падає”

Небо падало,земля горіла,
Лунали постріли,стікала кров,
На покуті свіча тремтіла,
Молилася там батьківська любов.

Не вберегла дітей своїх країна,
Темніє небо,воїн пада на коліна,
З життям прощатися не поспіша,
Розбите серце і поранена душа.

Шкільна Ліга КВН

JMBFJiptN9AШкільна Ліга КВН продовжує сезон! Попри кількаразові «перенесення», два півфінали все ж відбулися у ПАДІЮНі 18 та 19 лютого.

(далі…)

742147Вітаємо учнів-переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та їх учителів! (далі…)

Оголошено КАРАНТИН!

завантаженняДо уваги учнів та їх батьків!

з 4 лютого 2015р. по 15 лютого 2015р.

в Ужгородській класичній гімназії оголошено КАРАНТИН!

Продовження навчання з 16 лютого 2015р.

Патріотичний поетичний марафон

DSC_012122.01.2015р. уперше в Ужгородській класичній гімназії відбувся «Патріотичний поетичний марафон», присвячений Дню соборності України.