Ти не можеш міняти напрям вітру, але завжди можеш підняти вітрила, щоб досягти своєї мети… (Оскар Уайльд)

Home » Без рубрики

Category Archives: Без рубрики

День знань!

Disk  1 SeptemberДорогі гімназисти! Шановні батьки, колеги!

Я від щирого серця вітаю всіх із цим святом! 1 вересня — це початок нового навчального року, старт для боротьби за знання, за відмінні оцінки, за вірних друзів, за подолання нових висот.

1 вересня — це початок нового етапу в житті для дітей, які стали сьогодні першокласниками. Ласкаво просимо до гімназійної країни! Сміливіше знайомтеся з цим дивовижним світом знань і відкриттів. Світлий клас і  вчителька чекають на вас. Нехай уроки будуть захоплюючими, книги – цікавими, а дружба – міцною!

1 вересня для випускників – це останнє 1 вересня в їхньому житті. Дорогі 11-класники! Пам’ятайте, ваша подальша доля – у ваших руках. Закладіть міцний фундамент для своїх майбутніх перемог. Саме в цьому році ви повинні визначитися з вибором професії, успішно пройти тестові випробування і вступити до ВНЗ.

Шановні батьки, які з хвилюванням проводжають своїх чад до школи! І вас зі святом! Нехай ваші діти частіше тішать вас, а вам – терпіння. Нехай у вас завжди вистачає на них часу, тепла, любові та енергії!

Теплі слова вдячності хочеться сьогодні сказати вчителям. Саме ви допомагаєте нашим учням осягати науку, відкриваєте для них нове, пояснюєте незрозуміле. Ви є прикладом чуйності і принциповості, ваш талант, терпіння, відповідальність — неодмінні умови успішного навчання. Нехай попереду у вас будуть нові плани, нові успіхи і досягнення! Здоров’я вам!

Успіхів всім, хто входить в гостинно відчинені двері нашої рідної гімназії!

Директор гімназії  С.І.Роман

Вітаємо Наталію Басараб!!! 200 балів !!!!

118616503_1184848181889807_3980421424405161851_o Вітаємо нашу випускницю, золоту медалістку Наталію Басараб із отриманням на додатковій сесії ЗНО 200 балів з англійської мови.
Бажаємо їй успіхів, натхнення і великих подальших звершень.
 Також сьогодні 26 серпня на засіданні виконкому ученицю привітав  Ужгородський міський голова Богдан Андріїв.
Богдан Євстафійович побажав талановитій Наталії успіхів, подякував батькам та вчителям за виховання і навчання, а також вручив сертифікат на 10 тисяч 500 гривень.
Грошову винагороду випускниця отримала відповідно до міської програми підтримки обдарованої учнівської молоді.

Ужгородська класична гімназія оголошує конкурсний відбір

екзаменСтаном на 01.06.2020 р.  у закладі  зареєстровано 212 заяв для зарахування у 1(5) клас Ужгородської класичної гімназії. 

Відповідно до “Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти” (розділ ІІ глава 3 пункт 2)  Ужгородська класична гімназія оголошує конкурсний відбір (наказ №39 від 29.05.2020р. ) з української мови та математики  (терміни будуть повідомлені додатково).

Зразки завдань  конкурсного відбору

 

а сакури цвіли…

vypusknyyvechir (1)5-А клас Ужгородської класичної гімназії.

Кл. керівник Н.Й.Касинець

   

Відеовітання : “А цього року сакури цвіли…”

 

 

 

Онлайн дзвінок – 2020

2424Ось і завершується навчальний рік… 2019-2020 навчальний рік. Він був сповнений несподіванок і тривог, викликів і креативних рішень. Але це вже минуле. Не слід засмучуватись, бо попереду літні канікули,час відпочинку та розваг. Впевнені, що всі знову зустрінемось у вересні, а гімназія прийме в свої теплі обійми маленьких першокласників. Хай вам усміхається сонечко і щира посмішка завжди прикрашає ваші обличчя.

І все на світі треба пережити,
І кожен фініш – це, по суті, старт,
І наперед не треба ворожити,
І за минулим плакати не варт…

Ліна Костенко

Онлайн дзвінок- 2019/2020 навчального року :
https://youtu.be/4urUmKCB0Ts

Вступ – 2020

До уваги батьків учнів-вступників!!!

 На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р, № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19» та у зв’язку з введенням карантинних заходів на всій території України

ПРИЙОМ ЗАЯВ  батьків або осіб, які їх замінюють, учнів-вступників буде проводитись дистанційно в електронній формі.

Заяви подаються з 29 квітня по 29 травня 2020р. включно  ШЛЯХОМ ЗАПОВНЕННЯ ФОРМИ   за посиланням   https://forms.gle/tgtgUNRoqgBCebDv8.

Детальніше з умовами вступу та збірником завдань ви можете ознайомитись у рубриці  “Правила прийому до гімназії”.

За подальшою інформацією щодо вступу до гімназії у 2020 році прохання слідкувати на сайті навчального закладу.